WYCHOWANKOWIE - Dom Dziecka w Nowej Grobli

Idź do spisu treści

Menu główne:

WYCHOWANKOWIE

 

Obecnie w naszym domu mieszka 30 dzieci w wieku od 7 do 18 lat. Parter placówki został zamieszkany przez młodzież "niebieską". Na piętrze królują "żółci"oraz „zieloni” .
        Wychowankowie klas 0 - 3  uczęszczają do miejscowej szkoły podstawowej, mieszczącej się w tym samym budynku.  Weronika jest w klasie drugiej i pilnie uczy się tabliczki mnożenia. Najszybciej wraca ze szkoły i wtedy powstają najpiękniejsze dekoracje domu. Ozdabiamy pracami wykonanymi przez nasze dzieciaki korytarze oraz pokoje wypoczynkowe nie tylko grupy I, ale także pomieszczenia grupy najstarszej.
      Pozostali uczniowie dojeżdżają, wraz z rówieśnikami z wioski, do pobliskich szkół w Oleszycach i Lubaczowie. W klasie VI jest Grześ - niepokorny, aczkolwiek sympatyczny "wujcio". Klaudia, Hubert, Patrycja, Wiktoria oraz Małgosia są w klasie I Gimnazjum. Niezła z nich paczka trzpiotów. Uczniami klasy II Gimnazjum są Oskar i Tobiasz. Na co dzień mieszkają i uczą się w Rzeszowie, ale w weekendy wracają do nas i robi się wesoło :) . Do II klasy uczęszczają także Angelika i Natalka. Uczniem III klasy jest Łukasz - artysta pod każdym względem, Tomasz - ostatni sprawiedliwy oraz Agnieszka - mała Mi. Uczniem klasy I ponadgimnazjalnej jest  Sebek- zawsze uśmiechnięty i uroczy  . W klasie II Technikum Hotelarskiego w Oleszycach jest Karolina - łamaczka chłopięcych serc, również w klasie II ponadgimnazjalnej jest Hubert - mistrz kabaretu ;), w III klasie Technikum Turystycznego jest Krysia - posiadaczka najdonośniejszego głosu w domu. Reprezentantami Zespołu Szkół w Lubaczowie są Grzegorz - maruder oraz
Dariusz - nasz przystojniak  ;) W klasie I Szkoły Zawodowej w Oleszycach jest Wiktoria W. - posiadaczka najbardziej odjazdowej fryzury.  Do szkoły przy Zespole Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie uczęszcza  Dorotka - kochana, a także rodzeństwo Kinga i Dawid. W SOSW w Jarosławiu uczą się: Jarek, Iwonka, Monika i Kasia.      Sześcioro naszych wychowanków  w tym roku znalazło rodziny. Cieszymy się ich szczęściem i liczymy na kontakt w przyszłości. Pozdrawiamy Was serdecznie.
Cała kadra czyni starania, aby jak największa liczba naszych dzieci znalała nowe domy.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego